/ nyomtatás

Teke

Az   NBII Észak nyugati csoportban szereplő Csór Truck Trailer tekecsapata 2016-17 évi bajnokságban a 7. helyen végzett. Az ifjúsági csapat, Bognár Norbert és Jezsoviczki Csaba szereplésével nagyszerű hajrában megszerezték az ifjúsági ezüst érmet.  A következő 2017-18-as felnőtt  bajnokság célkitűzése az első 5-be kerülés. Az ifjúsági csapatban új versenyzőt  igazolunk Bognár Máté személyében, sok sikert kívánunk pályafutásához.

A 2016.-17. Székesfehérvári városi bajnokságban szereplő T.T.H. Csór tekecsapata 5. helyen végzett.

A  2016.-17. évi Falubajnokságot a Király Dámák csapata nyerte megelőzve a Majdnem Titkos és a Nemzeti Front csapatát.
8.M.T.B.                        0

A falubajnokság TOP12 egyéni versenyét Sziklási Tibor nyerte megelőzve a Dr Kiss Atillát illetve Sipos Ádámot.
Az Összetett egyéni versenyt viszont Dr Kiss Attila nyerte második helyen Sziklás Tibor végzett, harmadik Sipos Ádám lett.

Az   V. Amatőr Olimpia  tekeverseny végeredménye

Férfi:
1.Czimer István (Szfvár)                                                                                                                                     2.Szemenyei Károly (Csór)

3.Vizi Veronika (Csór)

A harmadik alkalommal megrendezett Marxim kupát mint a férfiaknál mint a nőknél csóri csapat nyerte.       Férfi:

3.Huntsman

Nagyszerű nemzetközi eredményről is hír tudunk adni. A Dettenheimi U14- es világ kupán Hegedűs Tímea a Ferencváros versenyzője nagyszerű eredményeket ért el. Egyéni arany érmet,  összetett egyéniben bronzérmet, párosban és tandem mixben Karba Noel  Szentgotthárd versenyzőjével bronzérmet szerzet.   Az U18-as lánycsapatban volt még érintettük, ugyan is Jezsoviczki Anna a Balaton Vasas versenyzője is részt vett ezen a világbajnokságon és a magyar lány csapattal a 7.helyet szerezték meg.  Anna az első napi szép teljesítményével bekerült az egyéni döntőbe jutok közé, sajnos az egyéni döntőben nem sikerül meg ismételni az előző szép eredményt, még is elmondhatjuk hogy az első világbajnokságán nem vallott szégyent. És még egy hölgy szintén ezen a világbajnokságon mint a magyar felnőtt  női keret tagjaként szerepelt Hegedűs Anita a Zalaegerszegi Tk kiváló versenyzője. Első mérkőzésén az Észtek ellen bizonyította hogy helye van a nemzeti válogatottban.

Teke Országos Iskolai Egyéni Bajnokság

Zalaegerszeg  rendezte a 2017. évi teke Iskolai Egyéni Bajnokság Országos döntőjét. A Mátyás Király Általános Iskolát Hegedűs Tímea, Jezsoviczki Anna, és Bognár Máté képviselte. Hegedűs Tímea arany érmet szerzett, Jezsoviczki Anna ezüst érem tulajdonosa lett, Bognár Máté 7. helyen végzett. Gratulálok a szép sikerekhez, további szép eredményeket kívánok az iskola diákjainak.

Kedves sportolni vágyó diákok!
Itt az alkalom - minden hétfőn 15:00 - 17:00 óra között várom a teke sportot megismerni akaró diákokat.